Login

russian armor

SturmTigerFrost: Sawik & Dzik

30 Jul 2015, 23:52 PM
#1
avatar of Frost

Posts: 1024 | Subs: 1

This topic apply only to Poles, so I will continue in polish :)





Panowie, zgodziłem się wziąć udział w tej dość "charytatywnej" misji, która ma za zadanie pomóc Wam osiągnąć lepsze rezultaty w grach rankingowych i nie tylko. Niestety nie powiem Wam jak nagle znaleźć się wśród topowych graczy, ale jeżeli będziecie chcieli, to wysoki ranking i skill nabędziecie swoją ciężką pracą i determinacją. Ja Wam jedyne co moge zrobić, to pokazać drogę. Drogę do w miarę skutecznej gry która da Wam "fun". Nazywam się Patryk, w grze jak i na steam mam pseudonim SturmTigerFrost, z czego SturmTiger to jeden z niewielu klanów do CoHa. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to pytajcie na steamie lub po prostu na TeamSpeak. Adres podam w późniejszej części tekstu.
No może zacznijmy od luźnej teorii. CoH od jakiegoś czasu idzie w dobrym kierunku, prawdopodobnie by zachęcić graczy do kupna Brytów, w każdym bądź razie "gra jest grywalna" i nie możemy za bardzo mówić, że którakolwiek frakcja jest OP. Najczęściej takie hasła rzucają frustraci którzy przegrywają. I to przegrywają wcale bo coś naprawdę jest zbyt mocne by to skontrować, tylko przez własne błędy. Po prostu, często nawet na takiego mocnego Tigera Ace wystarczy jedna mina która udupi mu silnik a jeżeli mamy odpowiednie środki jak np. dwie Suki to wystarczy by bez strat zabić groźnego Ace. No więc nauczmy się pisać coś w stylu "gg wp" by nie wyjść na frustratów i za przeproszeniem - debili. Nawet jeżeli pocisnął nas tak obrzydliwą strategią jak choćby rush do Ace'a lub spamem riflemanów z miotaczami płomieni, to nauczmy się pisać gg. Nawet jak wcześniej wjeżdżał nam na tematy rodziców. Po prostu gg i surrender. Nie piszmy tego zaś kiedy my odnosimy miażdżące zwycięstwo bo my wyjdziemy na okropnych chamów. Zawsze po zakończeniu rozrywki jeżeli wygramy albo przed tym jak chcemy wyjść. Kropka.
Starczy póki co tego krótkiego kazania, i tu chciałbym przejść do dalszej części naszych praktyk. Wrzućcie tu gry które przegraliście, albo wygraliście. Obojętnie. Dlatego, że musimy zacząć od podstaw. Nie powiem Wam jak macie grać i co macie grać bo gra jest dynamiczna, najczęściej nasz build to założenie ogólne jak rush do Pumy czy do Stuarta. Ale jak do tego dojdziemy już nie może być uzależnione od sztywnego buildu. To nie RTS pokroju Starcrafta, gdzie mamy buildy i trzeba pilnować timingu na budynki czy jednostki. Tu mapy są różnorodne i często wymagają różnorodnych buildów bo na przykład snajper sowiecki nie będzie działał tak samo skutecznie co na Semoiskij co na Mińsku. Chcę Wam po prostu pokazać na tych replayach, co mogliście zrobić lepiej by ten mecz zakończyć szybciej lub w ogóle go wygrać. Analizy możemy dokonywać razem na TeamSpeaku lub po prostu w tym temacie, jak lubicie, jak wolicie. Oczywiście możemy grać też przeciwko sobie, jak i razem, w zależności co będziecie chcieli robić. grac przeciwko sobie by pokazać teorię w praktyce czy grać ze sobą by móc caly czas widzieć co robicie i jakie błędy popełniacie. Najpierw jednak liczę na jakąś odpowiedź w tym temacie, przede wszytskim co chcecie osiągnąć poprzez ten program, najlepiej jak wrzucicie razem z repkami i krótkim opisem co według Was jest do poprawienia a czego rozgryść nie umiecie. Śmiało też zadawajcie pytania i się krótko przedstawcie :D Miło wiedzieć by było również kiedy macie czas i tak dalej. Wybaczcie za może zbyt chaotyczny post, ale pisałem go późno i nie wiedziałem dokładnie co napisać, jest to moja pierwsza akcja w życiu i mam nadzieję, że również i nie ostatnia :)

Pozdrawiam Panowie :)
31 Jul 2015, 19:24 PM
#2
avatar of Sawik

Posts: 3

Siemano ziomek. Chyba trochę do tego zbyt na poważnie podchodzisz. Moje umiejętności są dość mierne, specjalizuję się w wygrywaniu gry w pierwszych dziesięciu minutach a potem spieprzania wszystkiego co do tej pory osiągnąłem. Może dlatego, że trochę głupi jestem. W ten weekend będę miał trochę więcej czasu i jestem otwarty na grę, próbowanie i na ewentualnego porażki. Pozdro.
31 Jul 2015, 19:43 PM
#3
avatar of Frost

Posts: 1024 | Subs: 1

Miałem wenę to wyszedł mi w miarę taki tekst, może być czyż nie? :D Ale spoko, jak coś to napisz jak będziesz miał czas. Codziennie jestem wieczorami. Pozdro
1 user is browsing this thread: 1 guest

Ladders Top 10

  • #
    Steam Alias
    W
    L
    %
    Streak
Data provided by Relic Relic Entertainment

Replay highlight

VS
  • U.S. Forces flag cblanco ★
  • The British Forces flag 보드카 중대
  • Oberkommando West flag VonManteuffel
  • Ostheer flag Heartless Jäger
uploaded by XXxxHeartlessxxXX

Board Info

639 users are online: 639 guests
13 posts in the last 24h
29 posts in the last week
143 posts in the last month
Registered members: 45040
Welcome our newest member, jacantonh81
Most online: 2043 users on 29 Oct 2023, 01:04 AM